Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Malaysia Airlines kupują Boeingi

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 13 września 2017

Dokument podpisali prezes i dyrektor generalny Boeing Commercial Airplanes Kevin McAllister oraz dyrektor zarządzający i dyrektor generalny Malaysia Airlines Peter Bellew. Świadkami ceremonii byli premier Malezji Dato' Sri Muhammad Najib Bin Tun Abdul Razak i minister Handlu Międzynarodowego i Przemysłu Malezji  Dato' Sri Mustapa bin Mohamed, a także przedstawiciele przewoźnika i producenta.

Boeingi 787-9 i 737 MAX 8 w barwach Malaysia Airlines / Ilustracja: Boeing

Memorandum dotyczy nabycia ośmiu Dreamlinerów 787-9, zamiast zamówionych wcześniej  737 MAX, zastrzeżenia praw do zakupu dodatkowych ośmiu 737 MAX 8 i usługi Global Fleet Care, która obejmie samoloty Boeinga eksploatowane obecnie przez Malaysia Airlines i pozyskane w przyszłości.

Malaysia Airlines z dumą podpisują niniejsze memorandum dotyczące samolotów Boeing 787-9 Dreamliner i dodatkowych 737 MAXs, oparte na naszej ponad 40-letniej współpracy z Boeingiem. Nowe samoloty szerokokadłubowe są kluczem do tego, aby Malaysia Airlines stały się liniami oferującymi luksusowy pięciogwiazdkowy produkt. Nadzwyczajny zasięg 787-9 umożliwia obsługę każdego miejsca w Europie, a w przyszłości niektórych miejsc w USA, z Kuala Lumpur. Porozumienie z Boeingiem w sprawie programu Global Fleet Care pozwoli zbudować światowej klasy centrum obsługi i napraw samolotów 737 MAX, 787 i 737NG, na bazie istniejących już obiektów w Kuala Lumpur – powiedział Peter Bellew.

Boeing oferuje najlepsze w świecie samoloty szeroko- i wąskokadłubowe i cieszymy się, że Malaysia Airlines nadal pokładają w nas zaufanie. Boeingi 787 i 737 MAX zapewnią malezyjskim liniom niezrównaną oszczędność paliwa i ekonomikę, a pasażerom lepszy komfort, w ramach rozwoju ich działalności w Azji Południowo-Wschodniej i poza jej granicami – dodał Kevin McAllister.

Malaysia Airlines mają obecnie flotę złożoną z 15 Airbusów A33-300 i 6 A380 oraz 54 Boeingów 737-800. Przewoźnik oczekuje na odbiór 6 A350-900, 15 Boeingów 737 MAX 8 i dziesięciu 737 MAX 10 (PAS 2017: Rekordowy wynik Boeinga , 2017-06-23, A380 dla pielgrzymów , 2016-10-21).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.