Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wizz wystartował z Warszawy do Wilna

Lotnictwo cywilne, 18 września 2017

Wizz Air rozpoczął dzisiaj loty na nowej trasie z Lotniska Chopina. Najnowsze połączenie między Warszawą a Wilnem na Litwie będzie odbywać się 4 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek, niedziela). Wilno, stolica i największe miasto na Litwie, słynie z pięknej architektury barokowej. Wileńska Starówka została wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Loty Wizz Air z Lotniska Chopina do Wilna odbywać się będą w poniedziałki, środy, piątki i niedziele / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: Z ogromną radością rozpoczynamy loty na nowej trasie z Warszawy do Wilna. Mamy nadzieję, że połączenia odbywające się cztery razy tygodniowo, umocnią relacje biznesowe i handlowe pomiędzy Polską i Litwą. Jesteśmy również przekonani, że trasa szybko zyska popularność wśród polskich i litewskich pasażerów, którzy będą mogli skorzystać z niskokosztowych biletów i odwiedzić te wyjątkowe miasta o bogatym dziedzictwie kulturowym.

Warszawa to jedno z pierwszych miast, w których Wizz Air rozpoczął swoją działalność w 2004 roku. Od tego czasu ponad 14 mln pasażerów skorzystało z usług przewoźnika na trasach w warszawskiej siatce połączeń. Wizz ogłosił ostatnio umieszczenie 8. samolotu w bazie w Warszawie, uruchomienie nowego połączenia do Bordeaux oraz zwiększenie częstotliwości lotów na 8 popularnych trasach. Wraz z nową trasą do Wilna, Wizz Air oferuje aktualnie połączenia do 50 krajów ze stolicy Polski (Rekordowe wakacje na Lotnisku Chopina , 2017-09-08, Wizz Air ogłasza rozwój we Wrocławiu , 2017-09-07).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.