Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

3 nowe połączenia Ryanaira

Lotnictwo cywilne, 20 września 2017

Ryanair ogłosił, że w sezonie letnim 2018 uruchomi trzy nowe połączenia z Polski do Burgas w Bułgarii. Loty z Warszawy Modlina i Krakowa (2 razy w tygodniu) oraz z Rzeszowa (we środy) są częścią rozkładu na lato 2018 i zostaną wprowadzone z końcem marca przyszłego roku.

Loty Ryanaira z Polski do Burgas zostaną wprowadzone z końcem marca przyszłego roku / Zdjęcie: Ryanair

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: Cieszymy się bardzo mogąc ogłosić 3 nowe kierunki z Polski. Trasy te są częścią rozkładu lotów na lato 2018 i już znajdują się w sprzedaży. Połączenie z Warszawy Modlina i Krakowa do Burgas będzie wykonywane 2 razy tygodniowo, natomiast z Rzeszowa do Burgas – raz w tygodniu.  

Połączenie do Burgas daje możliwość podróżowania zarówno w celach turystycznych, jak i biznesowych. Z uwagi na swoje położenie geograficzne to ważny ośrodek kulturalny, turystyczny, handlowy i przemysłowy. Burgas jest dobrze skomunikowane nie tylko dzięki międzynarodowemu lotnisku, zlokalizowanemu na wybrzeżu Morza Czarnego pomiędzy centrum miasta a kurortem Słoneczny Brzeg. Znajduje się tam także port, węzeł kolejowy i rozbudowana sieć dróg szybkiego ruchu.

Polscy klienci oraz turyści mogą zarezerwować loty do Burgas już teraz aż do października 2018. Irlandzkie towarzystwo oferuje także 20 tras transatlantyckich z Madrytu, we współpracy z Air Europa, loty łączone na lotniskach Rzym Fiumicino i Mediolan Bergamo oraz współpracę z Erasmusem (Ryanair stawia na Kraków, 2017-09-14).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.