Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

3 nowe połączenia Ryanaira

Lotnictwo cywilne, 20 września 2017

Ryanair ogłosił, że w sezonie letnim 2018 uruchomi trzy nowe połączenia z Polski do Burgas w Bułgarii. Loty z Warszawy Modlina i Krakowa (2 razy w tygodniu) oraz z Rzeszowa (we środy) są częścią rozkładu na lato 2018 i zostaną wprowadzone z końcem marca przyszłego roku.

Loty Ryanaira z Polski do Burgas zostaną wprowadzone z końcem marca przyszłego roku / Zdjęcie: Ryanair

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: Cieszymy się bardzo mogąc ogłosić 3 nowe kierunki z Polski. Trasy te są częścią rozkładu lotów na lato 2018 i już znajdują się w sprzedaży. Połączenie z Warszawy Modlina i Krakowa do Burgas będzie wykonywane 2 razy tygodniowo, natomiast z Rzeszowa do Burgas – raz w tygodniu.  

Połączenie do Burgas daje możliwość podróżowania zarówno w celach turystycznych, jak i biznesowych. Z uwagi na swoje położenie geograficzne to ważny ośrodek kulturalny, turystyczny, handlowy i przemysłowy. Burgas jest dobrze skomunikowane nie tylko dzięki międzynarodowemu lotnisku, zlokalizowanemu na wybrzeżu Morza Czarnego pomiędzy centrum miasta a kurortem Słoneczny Brzeg. Znajduje się tam także port, węzeł kolejowy i rozbudowana sieć dróg szybkiego ruchu.

Polscy klienci oraz turyści mogą zarezerwować loty do Burgas już teraz aż do października 2018. Irlandzkie towarzystwo oferuje także 20 tras transatlantyckich z Madrytu, we współpracy z Air Europa, loty łączone na lotniskach Rzym Fiumicino i Mediolan Bergamo oraz współpracę z Erasmusem (Ryanair stawia na Kraków, 2017-09-14).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.