Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa trasa z Gdańska do Tromsø

Lotnictwo cywilne, 20 września 2017

Wizz Air ogłosił uruchomienie nowej trasy z Międzynarodowego Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy do Tromsø w Norwegii. Miasto to jest głównym ośrodkiem kulturalnym położonym powyżej koła podbiegunowego i słynie z wyjątkowych miejsc doskonałych do obserwacji zorzy polarnej.

Wraz z nową trasą do Tromsø, Wizz Air oferuje aktualnie 33 połączenia z Gdańska do 15 krajów./ Zdjęcie: Wizz Air

Loty będą wykonywane od 16 grudnia, we wtorki i soboty, a od 29 marca 2018 także w soboty. Wraz z nową trasą do Tromsø, Wizz Air oferuje aktualnie 33 połączenia z Gdańska do 15 krajów.

Gdańsk to jedno z pierwszych miast, w których Wizz Air rozpoczął swoją działalność w 2004. Od tego czasu ponad 14 mln pasażerów skorzystało z usług przewoźnika na trasach w gdańskiej siatce połączeń. Wizz ogłosił ostatnio umieszczenie 6. samolotu w bazie na lotnisku w Gdańsku, uruchomienie dwóch nowych połączeń do Lizbony i Wilna oraz zwiększenie częstotliwości lotów na najpopularniejszych trasach (Wizz wystartował z Warszawy do Wilna , 2017-09-18).

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: Po niedawnym ogłoszeniu tras do Lizbony i Wilna, z radością ogłaszamy dodanie kolejnego atrakcyjnego kierunku do wciąż rozwijającej się gdańskiej siatki połączeń. […] Jesteśmy przekonani, że polscy klienci chętnie wybiorą podróże do tego nowoczesnego miasta Arktyki z ciekawym wyborem wydarzeń kulturalnych i zachwycającą przyrodą. Z pewnością nowe połączenie zainteresuje też turystów z Norwegii, którzy chętnie poznają Pomorze, co korzystnie wpłynie na rozwój branży turystycznej i hotelarskiej w regionie.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.