Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy Mi-26T2 dla Jordanii

Przemysł lotniczy, Lotnictwo wojskowe, 16 października 2017

AO Rostwiertol – część AO Wiertalioty Rossii – realizuje kontrakt na dostawę czterech ciężkich śmigłowców Mi-26T2 dla Jordanii. Kontrakt został zawarty 17 kwietnia 2016. Stronę jordańską reprezentowało wówczas The King Abdullah II Design and Development Bureau (KADDB), a odbiorcą śmigłowców będzie armia jordańska. Jordania jest drugim zagranicznym odbiorcą Mi-26T2, po Algierii.

Pierwszy z czterech śmigłowców Mi-26T2 zamówionych przez Jordanię, testowany w Rostowie nad Donem, 14.10.2017 / Zdjęcie: Maxo Davion

Obecnie trwają próby w locie pierwszego z wyprodukowanych dla Jordanii Mi-26T2. Śmigłowiec z numerem burtowym 06819 jest testowany na lotnisku w Rostowie nad Donem (Mi-26T2W dla MO FR, 2016-09-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.