Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Hawaiian odebrały pierwszego A321neo

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 30 października 2017

Amerykańskie Hawaiian Airlines odebrały 27 października w zakładach Airbusa w Hamburgu pierwszy samolot wąskokadłubowy A321neo, noszacy znaki rejestracyjne N202HA. Przewoźnik spodziewał się, że nastąpi to wcześniej, jednak dostawa opóźniła się, ze względu na problemy z silnikiem Pratt & Whitney PW1100G.

Pierwszy A321neo Hawaiian Airlines rozpocznie loty zarobkowe w styczniu przyszłego roku / Zdjęcie: Airbus

Plany linii zakładają, że A321neo wykona pierwszy rejs 8 stycznia z Maui do Oakland. 18 stycznia zainaugurowana zostanie trasa z Maui do Portland, a 11 kwietnia  rozpoczną się loty pomiędzy Oakland i Lihue. Latem 2018 samoloty Hawaiian Airlines wyruszą na trasę Los Angeles – Kona.

Szefowie towarzystwa zamierzają wykorzystać A321neo do rozbudowy siatki połączeń na Zachodnim Wybrzeżu kontynentalnych Stanów Zjednoczonych Ameryki, bez  zmniejszania ilości lotów na sąsiednie wyspy. Do 2020 Hawaiian Airlines odbiorą jeszcze 17 A321neo, które stopniowo, wraz z sześcioma A330neo, dostarczanymi od 2019, będą zastępowały w eksploatacji Boeingi 767-300/ER. Linie mają jeszcze we flocie 24 A33-200 i 20 Boeingów 717 (Hawaiian kupują A330neo, 2014-07-23).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.