Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

F-35A w systemie obrony powietrznej Włoch

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 09 marca 2018

Od 1 marca wielozadaniowe samoloty bojowe F-35A wchodzące w skład 32. Stormo (Skrzydła) Aeronautica Militare (wojsk lotniczych) stacjonujące w bazie lotniczej Foggia-Amendola zostały oficjalnie włączone do systemu obrony przestrzeni powietrznej Włoch.

Od 1 marca F-35A pełnią dyżury bojowe w ramach systemu obrony przestrzeni powietrznej Włoch / Zdjęcie: MO Włoch

Jak podaje dowództwo Aeronautica Militare zostało to osiągnięte dzięki intensywnemu i kompleksowemu szkoleniu załóg i personelu technicznego, a także po licznych testach, w pełnej synergii i koordynacji z innymi służbami odpowiedzialnymi za obronę powietrzną Włoch.

32. Stormo to pierwsza jednostka wojsk lotniczych w Europie, która eksploatuje samoloty F-35A. W jej skład wchodzą także bezzałogowe statki latające Predator i samoloty szkolenia zaawansowanego MB-339 (Pierwszy F-35B dla Włoch , 2018-01-26).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.