Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

ILA 2018: Oferta Boeinga dla Niemiec

Imprezy branżowe, Lotnictwo wojskowe, Przemysł lotniczy, Strategia i polityka, 25 kwietnia 2018

H-47 jest propozycją Boeinga w przetargu na nowe śmigłowce transportowe dla Heeresflieger (lotnictwa wojsk lądowych Niemiec), które mają zastąpić eksploatowane obecnie wiekowe CH-53G, które wprowadzano do służby od 1975.

Śmigłowiec transportowy Boeing H-47 w barwach Bundeswehry / Ilustracja: Boeing

Na konferencji prasowej zorganizowanej podczas trwającej właśnie wystawy lotniczej ILA w Berlinie, szef programów śmigłowcowych Boeinga, Michael Hostetter przedstawił 10 nowych przedsiębiorstw, które zostaną włączone do współpracy z amerykańskim koncernem jeśli Niemcy wybiorą śmigłowiec H-47. Na liście wymienionych partnerów znalazły się AERO-Bildungs, Aircraft Philipp, CAE Elektronik, COTESA, Diehl Defence, Liebherr-Aerospace, Reiser Simulation und Training oraz niemieckie oddziały Honeywella, Rockwella Collinsa i Rolls-Royce’a. Wymienione przedsiębiorstwa będą zaangażowane w proces szkolenia personelu oraz obsługę śmigłowców (ILA 2016: Boeing oferuje Niemcom H-47F ER , 2016-06-03).

Jak przypomniał Charles Chuck Dabundo, wiceprezes Boeinga ds. programów śmigłowców transportowych, amerykański koncern ma w Niemczech blisko 100 poddostawców, którzy zatrudniają 102 tys. pracowników. Boeing łącznie ze swoimi niemieckimi partnerami zainwestował w 2016 1,3 mld USD w rozwój sieci poddostawców.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.