Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowy system rezerwacji Qantas

Lotnictwo cywilne, 10 maja 2018

Amadeus, we współpracy z australijskimi liniami lotniczymi Qantas, zakończył gruntowną przebudowę procesu rezerwacji online przewoźnika, zapewniając klientom bardziej spersonalizowane i intuicyjne cyfrowe doświadczenia.

/ Ilustracja: Qantas

W ramach wielofazowej przebudowy zakończonej w marcu 2018, w celu poprawy internetowej obsługi klientów, wykorzystano rozwiązania technologiczne Amadeus obejmujące wyszukiwarkę i rezerwację dopasowaną do każdego odwiedzającego, dostarczającą odpowiednie oferty i unikalne informacje.

Wdrożono też funkcję proponującą podwyższenie klasy podróży poprzez dopłatę lub wymianę punktów, dające dostęp do łatwych i elastycznych dodatkowych opcji interaktywną mapę Dokąd mogę pojechać?, która umożliwia klientom wyszukiwanie i odkrywanie miejsc podróży wykorzystując Classic Flight Rewards, Points Plus Pay lub gotówkę.

Gdy klient jest już zdecydowany na rezerwacje, taryfy są wyświetlane w przyjazny dla użytkownika sposób, dzięki czemu klienci mogą łatwo wybrać cenę i opcję, która najlepiej odpowiada ich potrzebom. Opracowano także dwuetapową rezerwację – ekspresową ścieżkę rezerwacji dla członków programu dla często podróżujących, dzięki której mogą oni szybko przejść od wyboru lotu do potwierdzenia rezerwacji.

Cyril Tetaz, wiceprezes wykonawczy ds. linii lotniczych w Amadeus Asia Pacific, powiedział: Przeciętny podróżny w trakcie planowania wyjazdu odwiedza średnio 38 stron internetowych, dlatego dla linii lotniczych ważne jest oferowanie przyjaznej użytkownikowi platformy, która zachęci go do przejścia z osoby poszukującej do rezerwującej. Bardzo cieszymy się, że możemy kontynuować naszą współpracę z takim partnerem jak Qantas, wspólnie wprowadzając innowacje pomagające znaleźć sposoby, dzięki którym doświadczenia klientów będą bardziej płynne (Qantas modernizują flotę dalekodystansową , 2018-05-02).

Uwieńczeniem tej cyfrowej przebudowy jest przedłużenie współpracy Amadeusa z Qantas w zakresie systemu obsługi pasażerów Amadeus Altéa (PSS), z którego korzysta obecnie ponad 140 najlepszych linii lotniczych na całym świecie.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.