Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A320 dla VietJetAir oblatany

Lotnictwo cywilne, 04 listopada 2014

W Tuluzie oblatano pierwszego Airbusa A320 dla VietJetAir.

Pierwszy Airbus A320 dla VietJetAir w docelowym malowaniu / Zdjęcie: Airbus

Wczoraj w zakładach Airbusa w Tuluzie oblatano pierwszego A320 przeznaczonego dla wietnamskiego przewoźnika VietJetAir. Montaż końcowy samolotu rozpoczęto 3 tygodnie wcześniej (Początek montażu pierwszego A320neo, 2014-03-17).

Obecnie trwają próby odbiorcze. Pierwszy, ze 100 zamówionych przez towarzystwo A320, zostanie przekazany odbiorcy przed końcem br. Samolot będzie używany do obsługi połączeń krajowych i regionalnych.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.