Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Air Vanuatu zamawiają A220

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 26 lutego 2019

Air Vanuatu, narodowy przewoźnik leżącej w Oceanii Republiki Vanuatu, podpisał z Airbusem umowę w sprawie zamówienia czterech samolotów komunikacyjnych rodziny A220 (2 A220-100 i 2 A220-300). Dostawy rozpoczną się w czerwcu 2020.

Wizualizacja A220-300 w barwach Air Vanuatu / Ilustracja: Airbus

Jesteśmy dumni z tego, że będziemy pierwszą linią lotniczą na południowym Pacyfiku eksploatującą Airbusy A220. Samoloty te będą przeznaczone do obsługi naszych obecnych tras krajowych i międzynarodowych, w tym nowo ogłoszonych lotów non-stop Melbourne-Vanuatu i wesprą plany rozbudowy naszej siatki na południowym Pacyfiku – stwierdził dyrektor generalny Air Vanuatu Derek Nice.

Zamawiając A220 Air Vanuatu dokonują znaczących inwestycji w nowoczesne technologię i najwyższy komfort pasażerów, demonstrując jednocześnie dbałość o zmniejszenie zużycia paliwa i środowisko naturalne. Decyzja Air Vanuatu o zakupie A220 z pewnością zapewni im wyprzedzenie konkurencji – dodał dyrektor handlowy Airbusa Christian Scherer.

Obecnie flota Air Vanuatu składa się z pojedynczych ATR 72-500, ATR 72-600, Boeinga 737-800 i 3 Twin Otterów. Główną siedzibą założonych w 1981 linii jest Port Villa, leżący obok stolicy kraju. Siatka połączeń towarzystwa obejmuje 26 miejsc docelowych, w tym 9 zagranicznych w Australii, Nowej Zelandii, Fidżi i Nowej Kaledonii (Air Vanuatu odbierają ATR 72-600, 2016-11-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.