Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Air Vanuatu odbierają ATR 72-600

Lotnictwo cywilne, 09 listopada 2016

Narodowy przewoźnik Republiki Vanuatu odebrał samolot ATR 72-600.

Najnowszy nabytek Air Vanuatu – ATR 72-600 / Zdjęcie: ATR

Dzisiaj w Tuluzie przedstawiciele Air Vanuatu, narodowego przewoźnika leżącej w Oceanii Republiki Vanuatu, odebrali samolot turbośmigłowy komunikacji regionalnej ATR 72-600. Jest on dzierżawiony od Nordic Aviation Capital. Dzięki zdolności do wykonywania lotów ETOPS 120, 70-miejscowy samolot będzie służył do obsługi nie tylko połączeń pomiędzy 83 wyspami Nowych Hebrydów, ale także destynacji leżących na Fidżi, Nowej Kaledonii i Wyspach Salomona (ETOPS 120 dla ATR serii -600, 2013-06-07).

Główną siedzibą założonych w 1981 Air Vanuatu jest Port Villa, leżący obok stolicy kraju. Siatka połączeń towarzystwa obejmuje 33 destynacje, w tym 9 zagranicznych. Flota linii składa się z pary ATR 72-500, pojedynczego Boeinga 737-800 i 3 Twin Otterów.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.