Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ultradalekodystansowy G650ER

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 09 kwietnia 2019

Odrzutowiec kasy biznes Gulfstream G650ER przebył odległość 15 518 km. Samolot wystartował z lotniska Changi w Singapurze 29 marca o 16:53 czasu lokalnego, pokonując Pacyfik ze średnią prędkością M0,85.

/ Zdjęcie: Gulfstream Aerospace 

Lądowanie na lotnisku w Tucson odbyło się po 15 h 23 min, 29 marca o 17:16 czasu miejscowego. W zbiornikach samolotu pozostała ilość paliwa przekraczające rezerwę NBAA IFR. Rekord oczekuje na zatwierdzenie przez National Aeronautic Association.

G650ER nie ma sobie równych pod względem niesamowitej kombinacji prędkości i zasięgu. 350 eksploatowanych [obecnie] G650 i G650ER pokazuje, że są to samoloty, które tworzą własną klasę i wyznaczają standardy […] – powiedział prezes Gulfstream Aerospace Mark Burns (G500 dla Qatar Executive , 2019-01-02, Ultraszybki G650ER , 2018-12-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.