Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Cebgo odebrały towarowego ATR 72

Lotnictwo cywilne, 07 sierpnia 2019

Filipińskie linie Cebgo, społka zależna Cebu Pacific Air, odebrały swój pierwszy samolot ATR 72-500 przebudowany na frachtowiec. W jego wnętrzu można pomieścić 8 t ładunku – maksymalnie 7 kontenerów LD3 lub 5 palet PBJ.

Pierwszy towarowy ATR 72-500 w barwach Cebgo / Zdjęcie: Cebgo

Samolot, nr ser. MSN 828, został dostarczony Cebu Pacific w październiku 2008, a 7 lat później przeniesiony do floty Cebgo. Przebudowę na frachtowiec rozpoczęto w październiku 2018 w zakładach Sabena Technics w Dinard we Francji.

Drugi towarowy ATR 72-500 ma zostać dostarczony Cebgo pod koniec bieżącego roku (Cebu Pacific odebrały A321neo, 2019-01-22).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.