Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Cebu Pacific odebrały A321neo

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 22 stycznia 2019

Filipińskie niskokosztowe linie Cebu Pacific, odebrały pierwszego Airbusa A321neo (RP-C4118). Przewoźnik początkowo przesunął dostawy samolotów tego typu na czwarty kwartał 2018 z powodu opóźnień związanych z silnikami Pratt and Whitney PurePower PW1100G. Jednak w listopadzie ub. r. linie poinformowały, że nie otrzymały jeszcze zmodyfikowanego harmonogramu od Airbusa.

Pierwszy A321neo w barwach Cebu Pacific przybył do Manili 20 stycznia / Zdjęcie: Airbus

A321neo dla Cebu Pacific przystosowany jest do przewozu 236 pasażerów w konfiguracji jednoklasowej. Filipińskie towarzystwo zamówiło 32 samoloty tego typu bezpośrednio od Airbusa. Oprócz tego wydzierżawi 5 A320neo, od przedsiębiorstwa Avalon, które będą dostarczane w pierwszej połowie roku. Nowe samoloty posłużą do rozwoju siatki połączeń w regionie Azji i Pacyfiku.

Flota Cebu Pacific obejmuje obecnie 36 A320ceo, 7 A321ceo i 8 A330-300, które operują z 64 portów (Cebu Pacific zamawiają A321ceo, 2017-06-07).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.