Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zakończono dostawy C-17 dla Indii

Lotnictwo wojskowe, Przemysł lotniczy, 27 sierpnia 2019

Boeing dostarczył Bharatiya Vayu Sena (BVS, wojskom lotniczym Indii) 11., ostatni z zamówionych transportowiec C-17 Globemaster III.  Samolot, noszacy nr ser. MSN IAF-11, opuścił zakłady w Long Beach w Kalifornii w listopadzie 2015.

Ostatni, 11. transportowiec C-17 dostarczony wojskom lotniczym Indii / Zdjęcie: Boeing 

Indie są użytkownikiem drugiej co do wielkości floty C-17 w świecie. Więcej Globemasterów mają tylko US Air Force – 222.  Indyjskie C-17 wchodzą w skład 81. eskadry Sky Lords, stacjonującej w bazie Hindon.

Dostawy C-17 dla BVS rozpoczęły się w styczniu 2013. Od tego czasu indyjskie transportowce wykonywały misje wojskowe oraz niosły pomoc humanitarną ofiarom klęsk żywiołowych w kraju i na świecie.

Boeing zapewnia Hindusom wsparcie logistyczne, obsługę techniczną oraz modyfikacje i aktualizacje. W centrum symulatorowym w Indiach przeprowadzono ponad 5100 h szkoleń dla załóg lotniczych i techników załadunku C-17 używanych przez BVS (Indie zamawiają C-17, 2017-06-29).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.