Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Drugi H145 z nowym wirnikiem oblatany

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 28 sierpnia 2019

Koncern Airbus poinformował dziś, 28 sierpnia, że na początku sierpnia w zakładach w niemieckim Donauwörth do pierwszego lotu wzbił się drugi prototyp śmigłowca H145 wyposażonego w nowy pięciołopatowy wirnik nośny. Wiropłat będzie używany do prób w locie, mających doprowadzić do uzyskania na początku 2020 certyfikatu typu EASA dla nowego wariantu H145.

/ Zdjęcie: Airbus

Pierwszy prototyp H145 z nowym wirnikiem nośnym, bierze obecnie udział w lotach testowych na dużych wysokościach w Ameryce Południowej. Drugi prototyp zostanie użyty głównie do sprawdzenia poprawności działania autopilota, osiągów oraz wytrzymałości struktury płatowca (Próby zmodernizowanego H145, 2019-06-28).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.