Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe trasy Ryanaira

Lotnictwo cywilne, 03 października 2019

Linie lotnicze Ryanair ogłosiły dzisiaj, 3 października, uruchomienie 2 nowych tras z Polski do Włoch.

/ Zdjęcie: Port lotniczy Wrocław

Według relacji irlandzkiego towarzystwa połączenia Katowice – Alghero i Wroclaw – Cagliari będą realizowane 2 razy w tygodniu od końca marca 2020 i staną się częścią letniego rozkładu lotów z Polski.

Natomiast władze MPL Pyrzowice w Katowicach podały, że Ryanair uruchomi sezonowe połączenie z Pyrzowic do Alghero na Sardynii 2 czerwca 2020. Kierunek obsługiwany będzie we wtorki i soboty do 29 września 2020.

Według oświadczenia wrocławskiego portu loty z Wrocławia będą realizowane w poniedziałki i piątki. Pierwszy samolot odleci na Sardynię 3 kwietnia 2020 Samoloty z Wrocławia wystartują o 7:25, a w Cagliari wylądują o 9:50. Z kolei start z Cagliari zaplanowano na 10:15, a lądowanie we Wrocławiu o 12:40.

Jednocześnie przewoźnik poinformował, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy przewiózł 150 mln pasażerów (Ryanair kontynuuje ekspansję w Polsce , 2019-09-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra