Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Więcej lotów Ryanaira z Polski

Lotnictwo cywilne, 08 sierpnia 2019

Ryanair ogłosił uruchomienie w sezonie zimowym 2019/2020 dodatkowych lotów z Polski do Edynburga. Rejsy z Warszawy-Modlina realizowane będą codziennie, natomiast z Gdańska – 5 razy w tygodniu.

/ Zdjęcie: Ryanair

David O’Brien z Ryanaira powiedział: Cieszymy się bardzo z uruchomienia dodatkowych lotów z Warszawy-Modlina i Gdańska do Edynburga. Dodatkowe loty zostaną uruchomione już w listopadzie i staną się częścią zimowego rozkładu lotów Ryanaira z Polski (Bartolini wyszkoli pilotów dla Ryanaira, 2019-07-18).

Co warte uwagi, niedawno analogiczne rejsy anonsowały linie Wizz Air (Kolejne nowości Wizz Air z Polski , 2019-08-07).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.