Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

A380 Emirates w Kairze

Lotnictwo cywilne, 04 października 2019

Samolot Airbus A380 linii Emirates po raz pierwszy wylądował w Egipcie, debiutując na międzynarodowym porcie lotniczym w Kairze. Tym samym wykazano gotowość lotniska do przyjęcia największego komercyjnego samolotu pasażerskiego na świecie.

Załoga A380 Emirates, który jako pierwszym wylądował na lotnisku w Kairze / Zdjęcie: Emirates

A380 Emirates obsługujący loty do Kairu ma trzyklasową konfigurację z 426 miejscami w klasie ekonomicznej na dolnym pokładzie, 76 rozkładanymi do pozycji leżącej fotelami w klasie biznes i 14 luksusowymi kabinami pierwszej klasy.

Inauguracyjny rejs Emirates do Kairu odbył się w kwietniu 1986. Początkowo były to trzy loty tygodniowo. Od tego czasu skorzystało z nich ponad 7,3 mln pasażerów.

Obecnie Emirates oferują 21 lotów tygodniowo między Kairem a Dubajem. Na początku tego roku linie ogłosiły, że już od 28 października 2019, zwiększą oferowanie o cztery dodatkowe loty tygodniowo, do 25 (Biometryczna kontrola Emirates w USA, 2019-09-25).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra