Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Inauguracja nowej wieży w Katowicach

Lotnictwo cywilne, 11 października 2019

W niedzielę 20 października odbędzie się inauguracja procesu operacyjnego uruchomienia nowej wieży kontroli lotów w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice-Pyrzowice. Najnowsza inwestycja Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej jest najnowocześniejszym i najwyższym tego typu obiektem w Polsce.

Wizualizacja nowej wieży kontroli lotów w Pyrzowicach / Ilustracja: PAŻP

Okazją do uroczystości będzie także przypadający tego dnia Międzynarodowy Dzień Kontrolera Ruchu Lotniczego, święto kontrolerów ruchu lotniczego oraz Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Na miejscu zorganizowana będzie także wystawa historycznych zdjęć i urządzeń używanych w przeszłości przez służby ruchu lotniczego (Wieża kontroli lotów w Pyrzowicach gotowa, 2018-01-17).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra