Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

A380 cztery razy do Kairu

Lotnictwo cywilne, 16 października 2019

Po niedawnym inauguracyjnym locie flagowego Airbusa A380 do Kairu, od 27 października br. linie Emirates wprowadzają regularne połączenie komercyjne do stolicy Egiptu realizowane przez samoloty tego typu. Zastąpią one na trasie Boeingi 777-300ER, które obecnie wykonują rejsy we czwartki, piątki, soboty i niedziele.

Emirates będą jedynym przewoźnikiem oferującym regularne loty A380 do Kairu / Zdjęcie: Emirates

Na początku tego roku linie ogłosiły, że już od 28 października 2019 zwiększą częstotliwość lotów pomiędzy destynacjami o cztery dodatkowe przeloty tygodniowo do realizowanych obecnie trzech dziennie, zwiększając tym samym całkowitą liczbę tygodniowych lotów Emirates do Kairu do 25.

Oprócz nowego połączenia A380 linie zaoferują 9200 miejsc tygodniowo w każdym kierunku, zapewniając Egipcjanom jeszcze większy wybór połączeń międzynarodowych i wspomagając rozwój handlu i turystyki w kraju.

W A380 Emirates na trasie Dubaj-Kair znajdzie się łącznie 489 miejsc w trzech klasach – 399 w klasie ekonomicznej, 76 rozkładanych do pozycji leżącej foteli w klasie biznes i 14 luksusowych kabin prywatnych w klasie pierwszej (A380 Emirates w Kairze, 2019-10-04).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra