Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy E190-E2 dla Helvetic

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 04 listopada 2019

Podczas uroczystości w Zurychu, 31 października Helvetic Airways oficjalnie odebrały swój pierwszy samolot odrzutowy komunikacji regionalnej Embraer 190-E2. Linie zamówiły 12 samolotów tego modelu z prawami do zakupu kolejnych 12 E190-E2, które może zamienić na większe E195-E2.

Pierwszy  E190-E2 przekazany Helvetic Airways. Samolot jest przystosowany do przewozu 110 pasażerów w układzie jednoklasowym. Przewoźnik niebawem rozpocznie jego loty na kilku trasach krajowych i międzynarodowych / Zdjęcie: Embraer 

Jako jedyne szwajcarskie linie lotnicze eksploatujące samoloty Embraera, Helvetic Airways już wyróżniają się na tle konkurencji. A dzięki naszemu najnowocześniejszemu E190-E2 ma teraz idealny samolot pod względem ekologiczności i maksymalizacji rentowności operacji lotniczych – powiedział Martyn Holmes, wiceprezes Embraer Commercial Aviation ds. Europy, Rosji i Azji Środkowej (Helvetic zamawiają Embraery 190-E2, 2018-09-28).

Po ponad osiemnastu intensywnych miesiącach mamy poczucie spełnienia. Wraz z E190-E2 Helvetic Airways wkraczają w nową erę. Nasze najnowocześniejsze samoloty sprawią, że będziemy jednym z wiodących europejskich operatorów Embraera, mającym nowoczesne i przyjazne dla środowiska samoloty, których potrzebujemy, aby kontynuować nasz rozwój – dodał Tobias Pogorevc, prezes Helvetic Airways (Nowi przewoźnicy w Gdańsku, 2019-04-04).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.