Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Fiji Airways odebrały A350-900

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 18 listopada 2019

Fiji Airways odebrały swojego pierwszego Airbusa A350-900, jednego z dwóch, które zakupiły. Ceremonia przekazania odbyła się 15 listopada w Tuluzie. 

A350-900 należące do Fiji Airways będą obsługiwać trasy z Nadi do Los Angeles i do Sydney / Zdjęcie: Airbus

Samolot, nr ser. MSN299, napędzany silnikami Rolls-Royce Trent XWB, jest dzierżawiony od DAE Capital z Dubaju. W jego wnętrzu zabudowano 33 rozkładane na płask fotele w klasie biznes i 301 foteli klasy ekonomicznej, z których 39 ma dodatkową przestrzeń na nogi (Pierwszy A350 w barwach Fiji Airways, 2019-09-12).

Nowe nabytki będą obsługiwać trasy z Nadi do Los Angeles i do Sydney, umacniając pozycję Fiji Airways jako wiodącego przewoźnika w regionie Południowego Pacyfiku. Obecnie towarzystwo eksploatuje 5 Airbusów A330-200 i jednego A330-300 oraz wąskokadłubowe Boeingi – jednego 737-700, trzy 737-800 i parę 737 MAX 8.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.