Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Sześć razy do Włoch z Wrocławia

Lotnictwo cywilne, 19 grudnia 2019

Już 1 lutego 2020 do rozkładu wrocławskiego lotniska wraca połączenie do Bari. Samoloty linii Wizz Air na tej trasie będą latały we wtorki i soboty. Razem z Neapolem, Palermo, Mediolanem, Rzymem i Bolonią do wyboru będzie sześć włoskich kierunków.

Od lutego 2020 z Wrocławia do wyboru będzie sześć włoskich kierunków / Zdjęcie: Port lotniczy Wrocław 

To atrakcyjny, cieszący się dużym powodzeniem kierunek. Decyzja przewoźnika o włączeniu Bari do oferty już od 1 lutego 2020 to dobra wiadomość zwłaszcza dla tych podróżnych, którzy preferują krótsze wyjazdy w różnych porach roku. A ta grupa stale rośnie. Terminy lotów umożliwiają swobodne zaplanowanie wyjazdu na kilka dni lub na tydzień – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w porcie lotniczym Wrocław.

W zimowym rozkładzie Portu Lotniczego Wrocław dostępne są też połączenia do dwóch innych miast południowych Włoch: Palermo (Sycylia) i Neapolu (Kampania). Włoską siatkę lotów uzupełniają ponadto: Rzym-Ciampino, Bolonia i Mediolan-Bergamo.

Dla fanów śródziemnomorskich kurortów dostępna jest też ciekawa propozycja w Hiszpanii – Alicante na Costa Blanca, po raz pierwszy w zimowej siatce połączeń.

Od końca marca 2020 w życie wejdzie letnia siatka połączeń, a w niej nowości w ofercie tanich linii: Cagliari, czyli stolica Sardynii, Zadar w Chorwacji (od maja) i Zaporoże, czyli już siódme połączenie z Wrocławia na Ukrainę (Nowe połączenie z Wrocławia do Chorwacji , 2019-12-12).

Nowością będą też loty na główne lotnisko w Oslo (Gardermoen). To połączenie 30 marca otwierają linie Norwegian,  nowy przewoźnik na wrocławskim lotnisku. Samolotami Norwegian można polecieć stamtąd do 13 amerykańskich miast. Np. podróż z Wrocławia do San Francisco przez Oslo potrwa 14 h 35 min (transfer 2 h 25 min).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.