Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

A350-1000 we flocie Air Caraibes

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 20 grudnia 2019

Wczoraj, 19 grudnia, w zakładach w Tuluzie przedstawiciele linii Air Caraibes (należących do lotniczej Grupy Dubreuil) odebrały samolot A350-1000, stając się w ten sposób pierwszym francuskim użytkownikiem największego reprezentanta tej rodziny.

 Air Caraibes zamówiły trzy A350-1000 / Zdjęcie: Airbus

Przewoźnik planuje eksploatować A350-1000 wraz z trzema A350-900 i sześcioma A330 na trasach z Paryża do francuskich Karaibów. Grupy Dubreuil zamówiła trzy A350-1000 (Pierwszy A350 dla Air Caraibes, 2017-03-01).

Przeznaczone dla Air Caraibes samoloty mają kabinę pasażerską Airspace by Airbus, z nowym systemem oświetlenia. W kabinie zabudowano 429 foteli w układzie trójklasowym (24 Business Madras, 45 Premium Caraibes i 360 Soleil Economy).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.