Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Heli-Expo 2020: Slaby rok Robinsona

Imprezy branżowe, Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 29 stycznia 2020

W trakcie odbywającej się w Anaheim wystawy Heli-Expo Kurt Robinson, prezes Robinson Helicopter, poinformował, że w ub. r. kierowane przez niego przedsiębiorstwo dostarczyło 196 wiropłatów, czyli ok. 33% mniej w porównaniu z 2018. Użytkownicy odebrali 19 R22, 123 R44 i 54 R66.

R66 Newscopter / Zdjęcie: Robinson Helicopter 

Robinson stwierdził, że nie mógł dostrzec jednej przyczyny spowolnienia, choć zauważył, że spadek był stosunkowo równomierny na rynkach światowych. Ok. 72% dostaw trafiło poza USA, a 28% w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Słyszałem wiele różnych wyjaśnień – dodał szef Robinson Helicopter.

Kurt Robinson zauważył też, że jego spółka odnotowała znaczny wzrost sprzedaży w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Widzimy, że nasze zamówienia wzrosły. Na tej podstawie ustalamy nasze tempo produkcji na bieżący rok. Obecnie produkujemy tygodniowo jednego R22, dwa R66 i trzy R44. Wyprzedaliśmy już produkcję na pierwsze sześć miesięcy 2020 zarówno w przypadku R44, jak i R66 – stwierdził Robinson (Rekord elektrycznego R44, 2018-12-14, Hak ładunkowy dla R66, 2018-08-27).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.