Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Więcej lotów Grupy Lufthansa

Lotnictwo cywilne, 29 maja 2020

Linie należące do Grupy Lufthansa znacznie rozszerzą usługi lotnicze w drugiej połowie czerwca w porównaniu z poprzednimi tygodniami. Celem jest udostępnienie jak największej liczby destynacji dla turystów i osób podróżujących służbowo, a tym samym rozszerzenie skierowanej do nich europejskiej i międzykontynentalnej siatki rejsów.

Od 15 czerwca Grupa Lufthansa zaoferuje 29 cotygodniowych rejsów do/z Polski / Zdjęcie: Lotnisko Chopina

Wznawiając część operacji w czerwcu Grupa Lufthansa ponownie włącza Polskę do naszej globalnej siatki połączeń. To istotny wkład w przywrócenie funkcjonowania przemysłu i wymiany handlowej, jak również sektora turystycznego dwóch elementów istotnych dla polskiej gospodarki. Pasażerowie chcą i mogą ponownie podróżować, zarówno na wakacje, jak i w celach biznesowych −powiedział Frank Wagner, Country Manager Grupy Lufthansa w Polsce.

Od 15 czerwca Lufthansa wznowi około 20 niemieckich i europejskich połączeń z Frankfurtu i aż 34 z Monachium, uzupełniając w ten sposób sukcesywnie rozwijaną od kilku tygodni siatkę rejsów. Dla pasażerów podróżujących do/z Polski narodowy przewoźnik Niemiec zaoferuje 12 cotygodniowych rejsów z Warszawy do Monachium i 7 połączeń w tygodniu pomiędzy Krakowem a Frankfurtem. Oprócz tego będzie można również udać się z Krakowa do Dusseldorfu dzięki 2 cotygodniowym rejsom Eurowings, a z Austrian Airlines z Warszawy do Wiednia w ramach 3 cotygodniowych połączeń.

To w sumie 29 cotygodniowych rejsów do/z Polski. Będą one częścią nowego rozkładu, który wraz z końcem czerwca pozwoli pasażerom Grupy Lufthansa udać się w podróż do kolejnych 130 miast, w porównaniu do obecnie obowiązującego rozkładu połączeń repatriacyjnych, który zakończy się 31 maja (Lufthansa wznawia loty do/z Polski, 2020-05-15).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.