Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Emirates przywracają połączenia

Lotnictwo cywilne, 05 czerwca 2020

W związku z decyzją rządu Zjednoczonych Emiratów Arabskich o zniesieniu ograniczeń dotyczących lotów pasażerskich, od 15 czerwca linie Emirates wznowią połączenia do kolejnych 16 miast w swojej siatce: Bahrajnu, Manchesteru, Zurychu, Wiednia, Amsterdamu, Kopenhagi, Dublina, Nowego Jorku (JFK), Seulu, Kuala Lumpur, Singapuru, Dżakarty, Tajpej, Hongkongu, Perth i Brisbane. Będą one realizowane przez Boeingi 777-300ER (na zdjęciu).

/ Zdjęcie: Emirates

Ponieważ w większości krajów nadal obowiązują ograniczenia dotyczące podróżowania, przed lotem pasażerowie powinni zapoznać się z procedurami dotyczącymi wjazdu i wyjazdu do poszczególnych państw. Rezerwacja lotów do w/w miast będzie możliwa na stronie internetowej przewoźnika  lub za pośrednictwem biur podróży.

Ponadto od 8 czerwca linie będą oferować loty z Karaczi, Lahore i Islamabadu pasażerom z Pakistanu, którzy chcą podróżować do kierunków w siatce Emirates (Nowe standardy lotów Emirates , 2020-05-22).

Emirates będą zatem realizować loty pasażerskie, jak również operacje cargo z Dubaju do 29 miast, wliczając w to istniejące już loty do Londynu-Heathrow, Frankfurtu, Paryża, Mediolanu, Madrytu, Chicago, Toronto, Sydney, Melbourne i Manili (od 11 czerwca).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.