Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dodatkowe kierunki Eurowings

Lotnictwo cywilne, 06 sierpnia 2020

Od sierpnia Eurowings zaoferują 26 dodatkowych kierunków wakacyjnych. We wrześniu mają powrócić połączenia z Wrocławia i Krakowa do Düsseldorfu oraz z Krakowa do Stuttgartu.

Do  końca sezonu letniego Eurowings zaproponują pasażerom rejsy do ponad 85 miast docelowych w Niemczech i całej Europie / Zdjęcie: Eurowings

Nawet jeśli od normalności dzieli nas jeszcze daleka droga, odczuwamy znaczący wzrost zainteresowania ze strony turystów. Chcąc sprostać oczekiwaniom podróżnych, uruchamiamy połączenia do najpopularniejszych kierunków turystycznych w Europie – powiedział Jens Bischof, prezes Eurowings.

Na obsługiwanych przez niemieckie towarzystwo lotniskach w Dusseldorfie, Hamburgu, Stuttgarcie, Kolonii/Bonn i Berlinie na podróżnych czekają nowe rejsy.

W sierpniu z Hamburga planowane jest uruchomienie czterech nowych połączeń: do Sztokholmu, Budapesztu, Paryża i Mediolanu-Malpensy. Z Kolonii/Bonn pasażerowie będą mogli udać się w rejs do włoskiej Katanii, greckiej Kawali oraz Bastii, położnej na francuskiej Korsyce.

Podróżni w Stuttgarcie do dyspozycji będą mieć rejsy do takich miast jak Ateny, Walencja, Amsterdam czy Drezno. W sierpniu Eurowings zaoferuje połączenia z Berlina do Iraklionu i Splitu, a z Dusseldorfu, między innymi, do Bari, położonego na oceanicznym wybrzeżu Porto czy francuskiego Lyonu.

We wrześniu i październiku Eurowings wprowadzi do oferty 28 nowych połączeń z całych Niemiec. Z największego obsługiwanego przez linię lotniska w Dusseldorfie przywrócone zostaną połączenia do Wrocławia i Krakowa. Uruchomione zostaną także rejsy do Genewy, Newcastle, Nicei, Wenecji i Dubrownika.

W tym samym miesiącu samoloty Eurowings wystartują z Kolonii/Bonn do portugalskiego Faro, węgierskiego Budapesztu oraz do Drezna, natomiast pasażerowie podróżujący ze Stuttgartu zyskają dostęp do połączeń do Krakowa oraz Hurghady. Wznowione zostanie także połączenie z Rzymem.

W październiku ze stolicy Nadrenii Północnej-Westfalii podróżni będą mogli udać się także na Gran Canarię. Także w październiku rozszerzona zostanie oferta z Hamburga o rejsy na Gran Canarię oraz Fuerteventurę (Grupa Lufthansa przywraca połączenia, 2020-07-02).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.