Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Modernizacja KC-30A

Lotnictwo wojskowe, Przemysł lotniczy, 13 października 2020

Airbus opracuje modernizację urządzeń łączności i zarządzania misją dla floty wielozadaniowych samolotów transportowo-tankujących KC-30A (miejscowe oznaczenie A330 MRTT) Royal Australian Air Force (RAAF, królewskich wojsk lotniczych Australii).

Modernizacja KC-30A umożliwi im spełnienie nowych wymagań operacyjnych / Zdjęcie: MO Australii

W pierwszym etapie, obejmującym dwa kontrakty, inżynierowie Airbusa zajmą się projektowaniem, rozwojem i integracją urządzeń przed przeglądem ich gotowości do wdrożenia. W drugim etapie pracownicy Airbusa zainstalują nowe urządzenia i dostarczą prototyp KC-30A, który posłuży do certyfikacji i kwalifikacji typu, przed sfinalizowaniem całości umowy i dostawą kompletu zestawów modyfikacyjnych dla wszystkich KC-30A. RAAF zajmą się modernizacją swoich pozostałych MRTT.

Ponadto Airbus zapewni pakiety danych i wsparcie techniczne, niezbędne do zaktualizowania istniejącego kompleksowego symulatora lotu KC-30A, zintegrowanego trenażera do nauki procedur i trenażera konsoli operatora urządzeń do podawania paliwa (Kontyngent RAAF na Guam, 2020-07-26, Singapur wspomoże rozwój MRTT, 2020-02-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.