Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Porozumienie Emirates i FlySafair

Lotnictwo cywilne, 17 listopada 2020

Linie lotnicze Emirates i FlySafair ogłosiły porozumienie, dzięki któremu pasażerowie mogą korzystać z niektórych połączeń na wybranych trasach w siatce FlySafair w Republice Południowej Afryki. W ramach umowy towarzystwa umożliwią podróżnym korzystanie z jednego biletu i oznaczenie bagażu dla podróżujących z Johannesburga, Kapsztadu i Durbanu do miejsc docelowych FlySafair w RPA, takich jak Port Elizabeth, East London i George. Pasażerowie mogą również skorzystać z połączeń FlySafair bez wracania do pierwotnego miejsca docelowego podczas lotu powrotnego do Dubaju (Porozumienie Emirates i Airlink, 2020-10-21).

FlySafair obsługują loty do 7 portów w RPA / Zdjęcie: FlySafair 

Emirates od 1 października wznowiły loty do Johannesburga i Kapsztadu, a od 8 października do Durbanu. Obecnie obsługują 17 lotów tygodniowo do RPA.

Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z FlySafair. Dzięki porozumieniu zwiększamy naszą obecność w RPA, zapewniając szereg połączeń dla naszych pasażerów. Razem z FlySafair otwieramy nowe możliwości podróżowania i większy wybór dla osób pragnących podróżować po RPA. Z niecierpliwością czekamy na współpracę i zacieśnienie naszych relacji w przyszłości – podkreślił Badr Abbas, starszy wiceprezes Emirates ds. operacji handlowych w Afryce.

Z radością ogłaszamy rozpoczęcie naszej współpracy z Emirates. Znakomita obsługa i rozległa siatka połączeń, które oferują Emirates są znane na całym świecie, a dzięki naszemu porozumieniu zapewniamy klientom jeszcze lepszą łączność podczas podróży. Jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji, dzięki której mogliśmy wznowić działalność już w czerwcu. Od listopada będziemy pracować na pełnych obrotach, co oznacza, że będziemy obsługiwać nieco ponad 75% zdolności przewozowej w RPA – dodał Kirby Grodon. powiedział Kirby Gordon, dyrektor FlySafair ds. marketingu

Założone w 2013 FlySafair obsługują loty do 7 portów w RPA. Ich hubami są lotniska w Kapsztadzie, Johanesburgu i La Mercy koło Durbanu (King Shaka). Ich flota składa się wyłącznie z Boeingów – siedmiu 737-400 i jedenastu 737-800. Przewoźnik oczekuje jeszcze na dostawę 2 samolotów ostatniego z wymienionych modeli.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.