Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Letnia oferta Gdańska

Lotnictwo cywilne, Transport lotniczy, 29 marca 2022

Zgodnie z letnim rozkładem lotów z gdańskiego lotniska 10 przewoźników ma oferować 87 połączeń na 70 lotnisk w 22 krajach. Wśród nowych kierunków znalazły się m.in. Wilno i Lublin.

 W tegorocznym letnim rozkładzie lotów z Gdańska znalazły się regularne rejsy oferowane przez 10 przewoźników: Ryanair, Wizz Air, Norwegian, Eurowings, PLL LOT, Lufthansa, SAS, KLM, Finnair i SWISS / Zdjęcie: Port lotniczy Gdańsk

W letniej ofercie połączeń regularnych znalazły się greckie wyspy Kreta, Korfu i Santorini, cypryjskie Pafos i Larnaka oraz chorwacki Zadar i Split. Z Gdańska będzie też można nadal podróżować na Maltę i do włoskiego Bergamo. Będzie też można polecieć do Walencji, Wenecji, Pizy, Barcelony, Burgas i Wiednia. Szeroka oferta obejmuje też kraje skandynawskie (32 destynacje) i Wielką Brytanię (12). 

Na siatkę połączeń krajowych składają się rejsy do Warszawy, Lublina, Wrocławia i Krakowa, dokąd częstotliwość lotów zwiększy się do 7 razy w tygodniu.

Najwięcej, bo po 36 tras, znalazło się w rozkładach linii Ryanair i Wizz Air. W ofercie irlandzkiego przewoźnika znalazły się: Aarhus, Alicante, Barcelona-Reus, Billund, Birmingham, Bristol, Burgas, Chania/Kreta, Cork, Dublin, Edynburg, Goteborg, Hamburg, Kopenhaga, Korfu, Kraków, Leeds-Bradford, Londyn-Stansted, Lublin, Malta, Manchester, Mediolan-Bergamo, Newcastle, Oslo-Torp, Pafos, Paryż-Beauvais, Piza, Santorini, Sztokholm-Arlanda, Vaxjo, Walencja, Wenecja, Wiedeń, Wilno, Wrocław i Zadar. 

W siatce połączeń Wizz Air znalazły się natomiast: Aberdeen, Alesund, Baracelona El-Prat, Bergen, Billund, Burgas, Doncaster-Sheffield, Dortmund, Heraklion/Kreta, Goteborg, Edynburg, Eindhoven, Hamburg, Haugesund, Kolonia-Bonn, Kristiansand, Kutaisi, Larnaka, Liverpool, Londyn-Luton, Malmo, Mediolan-Bergamo, Molde, Narwik, Oslo-Gardermoen, Oslo-Torp, Paryż-Beauvais, Rejkiawik-Keflavik, Santorini, Split, Stavanger, Skelleftea, Sztokholm-Skavsta, Tromso, Trondheim i Turku.

Oferta linii Norwegiano bejmuje loty do:Oslo-Gardermoen, Kopenhagi, Szkolholmu-Arlandy, Helsinek i Bergen, a Eurowings do Dusseldorfu Rozwój Eurowings w Gdańsku, 2022-02-17.

Z PLL LOT będzie można polecieć do Lublina i Warszawy, z Lufthansą do Frankfurtu i Monachium, a z SAS do Kopenhagi i Oslo. Po jednym kierunku zaoferują linie KLM (Amsterdam), Finnair (Helsinki) i Swiss (Zurych).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.