Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Z Wizz z Warszawy do Tirany

Lotnictwo cywilne, Transport lotniczy, 01 kwietnia 2022

Linie Wizz Air dodają nową trasę do polskiej siatki połączeń w sezonie letnim. Połączenie z Warszawy do stolicy Albanii – Tirany – zostanie uruchomione 4 lipca 2022. Loty będą odbywać się 2 razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki.

/ Zdjęcie: Port lotniczy Tirana im. Matki Teresy

Popularność Albanii rośnie z roku na rok. Jest to kolejny punkt na mapie Wizz Air idealnie nadający się na wakacyjne wyjazdy. Kraj położony jest w środku basenu Morza Śródziemnego i przyciąga turystów naturalnością, nieskażoną przyrodą i licznymi plażami. Stolica – Tirana – jest centrum kulturalnym i największym miastem w Albanii (Baza Wizz Air w Tiranie , 2020-06-01).

Paulina Gosk, Corporate Communications Manager w Wizz Air, powiedziała: Z radością dodajemy do rozkładu letniego nową trasę z Polski. Nasze obserwacje i analizy potwierdzają rosnącą popularność Albanii w ruchu turystycznym. Uruchomienie trasy Warszawa-Tirana to wyraz naszego zaangażowania w zapewnianie pasażerom z Polski przystępnym podróży lotniczych do najbardziej atrakcyjnych miejsc w sezonie. Lato nad Morzem Śródziemnym oznacza mnóstwo słońca, plażowanie na szerokich, piaszczystych plażach i obcowanie z nieodkrytymi wciąż jeszcze zakątkami Półwyspu Bałkańskiego.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2024 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.