Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Baza Wizz Air w Tiranie

Lotnictwo cywilne, 01 czerwca 2020

Węgierskie niskokosztowe linie Wizz Air ogłosiły 29 maja, że otworzą swoją 30. bazę, zlokalizowaną w porcie lotniczym Tirana im. Matki Teresy. Od lipca br. będą tam stacjonować 3 Airbusy A320, które będą obsługiwać połączenia do 15 miast.

/ Zdjęcie: Port lotniczy Tirana im. Matki Teresy 

Już 1 lipca wykonane zostaną loty do Charleroi (Brukseli – poniedziałek, środa, piątek, niedziela). Dzień później zainaugurowane będzie połączenie do Eindhoven (wtorek, czwartek, sobota) ,a 3 lipca – do Pragi (poniedziałek, piątek). Od 15 lipca będą realizowane połączenia do Bari (poniedziałek, środa, piątek, niedziela), Beauvais (Paryża –poniedziałek, środa, piątek), Berlina-Schönefeld (poniedziałek, środa, piątek) i Karlsruhe / Baden-Baden (środa, niedziela).

W następnym dniu rozpoczną się loty do Frankfurtu Hahn (wtorek, czwartek, sobota), Mediolanu-Malpensy (codziennie, Baza Wizz w Mediolanie , 2020-05-29), na Rodos (czwartek, niedziela) i do Turynu (poniedziałek, środa, piątek, niedziela).

17 lipca zostaną zainaugurowane rejsy do Heraklionu (wtorek, niedziela), a dzień później – do EuroAirportu Bazylea-Miluza-Fryburg (wtorek, czwartek). W następnym tygodniu, 23 lipca rozpoczną się loty do Katanii (wtorek, czwartek, sobota), a 24 lipca – do Hamburga (poniedziałek, piątek).

Jednocześnie węgierski przewoźnik ogłosił uruchomienie 6 nowych tras z Salzburga. Od 1 lipca pasażerowie będą mogli skorzystać z połączeń do Belgradu, Kijowa i Skopje (środa, niedziela). 2 lipca wykonane zostaną pierwsze połączenia do Bukaresztu i Tuzli (czwartek, niedziela), a 4 lipca – do Larnaki (wtorek, sobota, Wizz Air otworzą bazę w Larnace, 2020-05-28).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.