Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Dodatkowe połączenia Wizz

Lotnictwo cywilne, Transport lotniczy, 07 kwietnia 2022

Linie Wizz Air dodały 4 nowe trasy do siatki połączeń z Polski. Już od czerwca 1 pasażerowie z Warszawy i okolic będą mogli podróżować z Lotniska Chopina do stolicy Danii – Kopenhagi. Rejsy będą wykonywane 5 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, czwartek, piątek i niedziela).

/ Zdjęcie: Port lotniczy Wrocław 

Kilka tygodni później, 1 sierpnia 2022, zaiaugurowane zostaną loty z lotniska im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu do Barcelony i Tirany (poniedziałek i piątek). Następnego dnia wystartuje połączenie na grecką wyspę Rodos (wtorek i sobota, 84 kierunki z Wrocławia , 2022-03-14).

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedziała: Wakacje nadchodzą wielkimi krokami. [...] Wakacyjne kierunki jak Tirana, Barcelona czy Rodos wzbogacają naszą ofertę z wrocławskiego lotniska i wierzymy, że staną się inspiracją dla tegorocznych wakacji naszych pasażerów. Z kolei Kopenhaga z Warszawy wzbogaci naszą ofertę z Lotniska Chopina, a częstotliwość lotów [...]  zapewni komfort i dostępność dla wszystkich: zarówno dla osób wyjeżdzających w celach biznesowych, jak i poszukiwaczy przygód wybierających Skandynawię za cel podróży (Z Wizz z Warszawy do Tirany, 2022-04-01).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2024 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.