Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Norwegian operują z Wrocławia

Lotnictwo cywilne, Transport lotniczy, 12 kwietnia 2022

Pierwszy samolot nowego przewoźnika – linii Norwegian – wystartował dzisiaj, 12 kwietnia 2022, z portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu do Oslo-Gardermoen. To jedna z siedmiu nowości w letnim rozkładzie lotów.

Loty Norwegian z Wrocławia do Oslo-Gardermoen będą wykonywane w poniedziałki i w piątki / Zdjęcie: Port lotniczy Wrocław

Oslo-Gardermoen to największe lotnisko w Norwegii i jeden z największych hubów w Skandynawii. Lot z Wrocławia do portu lotniczego położonego 48 km na północ od Oslo trwa 105 minut. Norwegian będą obsługiwały loty z Wrocławia do Oslo-Gardermoen dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i w piątki.

Przyznam, że bardzo wyczekiwaliśmy startu połączeń na lotnisko Oslo-Gardermoen. Nie tylko dlatego, że jest to nowy przewoźnik operujący z Wrocławia. Norwegian miały wystartować pierwszy raz z Wrocławia dwa lata temu, niestety z powodu pandemii cała operacja została odwołana. Teraz Norwegian wrócił do Portu Lotniczego Wrocław. To dobry znak dla pasażerów, ale również i dla całej branży lotniczej – powiedział Dariusz Kuś, prezes portu lotniczego Wrocław (Dodatkowe połączenia Wizz , 2022-04-07).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2024 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.