Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Fort Worth na wodzie

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, 07 grudnia 2010

W sobotę odbyło się wodowanie trzeciego okrętu klasy Littoral Combat Ship, USS Fort Worth. To druga jednostka wyprodukowana przez Lockheed Martina.

</span>Zdjęcie: Lockheed Martin

Ceremonia miała miejsce w stoczni Marinette Marine, położonej nad rzeką Menominee. Matką chrzestną została członkini izby reprezentantów, republikanka Kay Granger.

Zlecenie na budowę okrętu zostało podpisane przez przedstawicieli US Navy w marcu 2009 (zobacz: LCS - a jednak cztery). Ukompletowanie 80% jednostki zajęło więc stoczni jedynie 20 miesięcy.

Doposażenie i program testów ma zakończyć się w 2012, dostarczeniem okrętu marynarce wojennej. W tym samym roku US Navy powinna odebrać również drugi okręt konkurencyjnego zespołu General Dynamics-Austal, USS Coronado, kończąc w ten sposób pierwszy, w istocie prototypowy etap programu pozyskania 55 korwet do działań na wodach szelfowych.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.