Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dostawa Mi-171Sz dla Peru

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 11 maja 2011

Przedstawiciele spółki Wiertalioty Rossji poinformowali o przygotowywaniu do wysyłki pierwszych trzech z 6 zamówionych przez Peru śmigłowców Mi-171Sz.

Jeden z wyprodukowanych dla Peru śmigłowców w czasie prób / Zdjęcie: RusHelo

Kontrakt w tej sprawie podpisano w lipcu ubiegłego roku (zobacz: Rosyjskie śmigłowce dla Peru). Zakładał sprzedaż 2 szturmowych Mi-35P i 6 transportowych Mi-171Sz. Szacunkowa wartość kontraktu wynosi 250 mln USD.

Mimo niewielkiego opóźnienia - zakładano, że pierwsze śmigłowce zostaną przekazane Peruwiańczykom jeszcze w 2010 - para Mi-35P została już dostarczona (zobacz: Mi-35 przed dostawą do Peru).

Od wczoraj wiadomo również, że już wkrótce do Ameryki Południowej trafi również pierwsza trójka wielozadaniowych Mi-171Sz. Zakończył się już okres ich prób i są obecnie przygotowywane do transportu. Trafią do Peru na pokładzie transportowego An-124. Ostatnie śmigłowce zostaną w taki sam sposób dostarczone odbiorcy w drugiej połowie bieżącego roku.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.