Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

300. celów latających od BAE Systems

Lotnictwo wojskowe, 13 listopada 2012

Brytyjski koncern poinformował o wyprodukowany 300. egzemplarza celu latającego QF-4, bazującego na zmodyfikowanym myśliwcu F-4 Phantom.

QF-4 w locie / Zdjęcie: Malaysia Flying Herald

Informacja na ten temat została podana wczoraj. Myśliwce, wykorzystywane do potrzeb ćwiczenia pełnowymiarowych walk powietrznych, modyfikowane są w zakładach BAE Systems w Mojave, w Kalifornii. Prace nad pierwszymi celami latającymi QF-4 rozpoczęły się jeszcze w 1996. Mają one trwać co najmniej do połowy 2013, kiedy to dostarczone dla USAF zostanie dodatkowe 14 maszyn tego typu.

W przyszłości jako cele latające służyć mają także QF-16, bazujące na przekonwertowanych myśliwcach wielozadaniowych F-16 (Oblot celu latającego QF-16, 2012-05-14, 126 F-16 jako cele powietrzne, 2010-03-10).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.