Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A400M w barwach Francji

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 16 stycznia 2013

Airbus opublikował wczoraj zdjęcie pierwszego seryjnego A400M Atlas w barwach wojsk lotniczych Francji. Maszyna powinna zostać przekazana odbiorcy w drugim kwartale 2013.

A400M Atlas w barwach wojsk lotniczych Francji / Zdjęcie: Airbus

Zaprezentowana maszyna to MSN7 – pierwszy seryjny egzemplarz A400M. Jeszcze w listopadzie ub.r. MSN7 oczekiwał na dostawę silników Europrop TP400-D6 w centrum montażowym Airbusa w Sewilli (Trzy seryjne A400M, 2012-11-20).

Według zapewnień producenta, samolot zostanie przekazany wojskom lotniczym Francji wiosna br. Paryż stanie się wtedy pierwszym odbiorcą A400M na świecie. Łącznie Francuzi zamówili 50 Atlasów. Oprócz nich A400M zamówi Niemcy, Hiszpanie, Brytyjczycy, Belgowie, Luksemburczycy, Turcy i Malezyjczycy. Portfel zamówień na największe transportowce Airbus Military wynosi obecnie 174 maszyny.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.