Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

AN/AAR-57 dla Arabii Saudyjskiej i ZEA

Przemysł zbrojeniowy, Lotnictwo wojskowe, 13 marca 2013

BAE Systems otrzymało zlecenie na dostawę układów ostrzegających o odpalonych pociskach rakietowych AN/AAR-57 CMWS dla Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.Układy AN/AAR-57 CMWS są zabudowywane m.in. w śmigłowcach uderzeniowych AH-64D, którymi dysponują obydwa państwa / Zdjęcie: Boeing

Wartość porozumienia to ok. 66 mln USD. Jego realizacja będzie przebiegać w ramach programu Foreign Military Sales (FMS). Dostawy mają trwać do marca 2015.

Zamawiający nie podał, w jakich statkach powietrznych zostaną zainstalowane CMWS. Ich zakup może być więc związany z samolotami lub śmigłowcami, które będą przyjęte do służby w przyszłości (Kontrakt stulecia w kongresie, 2010-10-21), jak i eksploatowanymi obecnie, które będą poddane modernizacjom, jak np. myśliwce F-15 (4 mld USD na modernizację F-15S, 2012-11-05).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.