Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

1000. Boeing w ChRL

Lotnictwo cywilne, 29 marca 2013

Boeing dostarczył wczoraj 737-800 przeznaczonego dla China Eastern Airlines. Jest to 1000. samolot dostarczony przez producenta do tego kraju.1000. Boeing w ChRL - 737-800 China Eastern Airlines w okolicznościowym malowaniu / Zdjęcie: Boeing

Uroczystość miała miejsce w zakładach w Seattle. Samolot został przekazany przez Ray’a Conner’a, prezesa Boeing Commercial Airplanes. W imieniu China Eastern Airlines występował Tang Bing, wiceprezes.

Jubileuszowy 737-800 został wyposażony w kabinę pasażerską Boeing Sky Interior. Otrzymał także okolicznościowe malowanie, z motywem pawich piór.

Głównym hubem China Eastern, jednej z trzech największych linii w ChRL, jest port lotniczy Szanghaj-Pudong. Flotę towarzystwa stanowią 302 samoloty, w tym Boeingi 737-300/-700/-800, których średni wiek to ok. 7 lat. Przewoźnik zamówił 165 samolotów, w tym także Boeingi 777-300ER. W ub. r. z usług towarzystwa skorzystało ponad 70 mln pasażerów.

Według analityków Boeinga w ciągu najbliższych 20 lat linie lotnicze z ChRL zamówią 5260 nowych samolotów pasażerskich, których wartość szacowana jest na 670 mld USD. Jest to o ponad 20% więcej niż zakładała prognoza sprzed kilku lat (Lukratywny, chiński rynek, 2010-11-02).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.