Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kazachstan kupuje kolejne C295

Lotnictwo wojskowe, 25 października 2013

Airbus Military podpisał ze spółką Kazspecexport, należącą do Ministerstwa Obrony Kazachstanu, kontrakt na dostawę 2 samolotów transportowych C295.

C295 należący do wojsk lotniczych i obrony powietrznej Kazachstanu / Zdjęcie: Airbus Military

Razem z nimi Kazachowie otrzymają także pakiet części zamiennych i wyposażenie do obsługi naziemnej. Obecne zamówienie jest efektem porozumienia, podpisanego w 2012, pomiędzy Ministerstwem Obrony Kazachstanu i Airbus Military (Kazachstan kupił 8 C295M, 2012-03-01).

Pierwsze 2 transportowce, dostarczone w br. (Pierwsze C295 dla Kazachstanu, 2013-01-17), są już eksploatowane przez wojska lotnicze i obrony powietrznej Kazachstanu, natomiast 2 kolejne trafią do odbiorcy w 2014 i 2015. Odnośnie pozostałych 4 samolotów, objętych porozumienień, terminy dostaw zostaną określone w kolejnych latach.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.