Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Airbus Helicopters już oficjalnie

Przemysł zbrojeniowy, 09 stycznia 2014

Wczoraj Eurocopter zmienił nazwę na Airbus Helicopters.

Rysunek: Airbus Helicopters

Anonsowana w połowie ub. r. zmiana nazwy francusko-niemiecko-hiszpańskiego konsorcjum Eurocopter na Airbus Helicopters, stała się faktem (EADS zmienia nazwę, 2013-07-26). Wspólnie z Airbusem oraz Airbus Defense & Space tworzy ono nową Airbus Group – producenta branży lotniczej, obronnej i dostawcę usług powiązanych.

Zmiana nazwy doskonale wpisuje się w trwający proces naszej transformacji. Zyskamy dzięki mocnym fundamentom marki Airbus w obszarze innowacji, jakości oraz doskonałości przemysłowej – powiedział Guillaume Faury, prezes Airbus Helicopters.

Nazwy i oznaczenia wiropłatów produkowanych przez Airbus Helicopters pozostają obecnie bez zmian. Strona internetowa przedsiębiorstwa została przeniesiona na domenę www.airbushelicopters.com. Zmiana domeny kont pocztowych przedstawicieli grupy nastąpi latem br.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.