Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Więcej Gepardów do 2017

Marynarka wojenna, 07 kwietnia 2014

Do 2017 marynarka wojenna Wietnamu odbierze kolejne dwie fregaty projektu 1166.1, typu Gepard.

Ceremonia położenia stępki pod 3. i 4. fregatę projektu 1166.1, typu Gepard dla marynarki wojennej Wietnamu na terenie stoczni im. Gorkiego w Tatarstanie / Zdjęcie: OAO Zielenodolskij zawod im. Gorkowo

Zamówione pod koniec 2011 fregaty o numerach seryjnych 956 i 957, powinny zostać dostarczone Hải quân nhân dân Việt Nam (marynarce wojennej Wietnamu) do 2017. Po serii prób morskich i przeszkoleniu załóg, okręty uzyskają całkowitą zdolność operacyjną w połowie 2018.

Okręty uzupełnią w linii poprzednie dwie fregaty typu Gepard, dostarczane Wietnamowi w ostatnich latach (Drugi Gepard w Wietnamie, 2011-08-22). Nowe jednostki zostaną przystosowane do zwalczania okrętów podwodnych. Ich zakup to kolejny przykład modernizacji wyposażenia Hải quân nhân dân Việt Nam w oparciu o współpracę z Rosją.

Podobnie jak program zakupu 6 okrętów podwodnych proj.636 Warszawianka (Podniesienie bandery na Warszawiankach, 2014-04-04), a także pierwszego wietnamskiego okrętu patrolowego, zbudowanego na podstawie rosyjskich projektów 1041.2 Swietliak i PS-500 (Pierwszy wietnamski okręt, 2012-01-18).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.