Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozstrzygnięcie VXX już wkrótce

Lotnictwo wojskowe, 17 kwietnia 2014

Już w maju zostanie wybrany nowy śmigłowiec Prezydenta USA (VXX). Według doniesień amerykańskich mediów będzie to VH-92.

Amerykańskie media donoszą, że nowym śmigłowcem Prezydenta USA będzie VH-92 / Rysunek: Sikorsky

Jak donosiliśmy latem ub.r., w konkursie VXX pozostał tylko zespół Sikorsky / Lockheed Martin, oferujący śmigłowiec VH-92 (Tylko Sikorsky w konkursie VXX, 2013-08-05). Informację taką przekazały media z USA, jednak przedstawiciele Pentagonu jej nie potwierdzają.

Według najnowszych doniesień US Navy chce zamówić 2 śmigłowce do prób i 21 seryjnych wiropłatów, które zastąpią w służbie VH-3N i VH-60N, używane przez Executive Flight Detachment, wchodzący w skład eskadry HMX-1 lotnictwa US Marine Corps (Osprey nie dla prezydenta, 2013-04-29).

Pierwsze wiropłaty przeznaczone do badań mają zostać przekazane HMX-1 w 2016. Osiągnięcie całkowitej zdolności operacyjnej seryjnych VH-92 zaplanowano na 2022.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.