Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Drugi Boeing 737 dla linii Aurora

Lotnictwo cywilne, 20 czerwca 2014

Holding AviaAM Leasing, który rozwija współpracę z przewoźnikami z krajów Wspólnoty Niepodległych Państw, dostarczył drugiego Boeinga 737-500 rosyjskim liniom Aurora.

Widoczny na zdjęciu Boeing 737-500 dołączył do pierwszego samolotu tego typu, przekazanego liniom Aurora w ub. r. / Zdjęcie: AviaAM

Oprócz dostarczenia samolotu, AviaAM Leasing wykonał też prace obsługowe, w przegląd typu C, odnowienie kabiny i zmianę malowania. Boeing 737-500 – w pełni dostosowany do wymogów przewoźnika – został dostarczony do bazy linii Aurora w Jużnosachalińsku w Rosji.

Aurora to niedawno utworzone regionalne towarzystwo, należący do rosyjskiego narodowego przewoźnika Aeroflot. Powstało ono poprzez połączenie SAT Airlines i Władywostok Awia.

Obecnie flota Aurory składa się z 14 samolotów, Airbusów 319, Boeingów 737 (Boeing 737 dla linii Aurora, 2013-12-02) i Bombardierów Q200/Q300. W ciągu najbliższych 5 lat przewoźnik planuje powiększyć flotę do 40 samolotów.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra