Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejny Su-25 zestrzelony nad Donbasem

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 30 sierpnia 2014

Prorosyjscy separatyści zestrzelili kolejny samolot szturmowy Su-25 ukraińskich wojsk lotniczych. Jego pilot katapultował się, przeżył i uniknął niewoli.

Samolot Su-25 został trafiony pociskiem z przenośnego zestawu przeciwlotniczego. Pilot katapultował się i wylądował na spadochronie. Uniknął niewoli i nawiązał kontakt z oddziałem Gwardii Narodowej

Dziś władze ukraińskie poinformowały o zestrzeleniu wczoraj przez prorosyjskich separatystów samolotu szturmowego Su-25. Samolot został trafiony pociskiem z przenośnego zestawu przeciwlotniczego. Jego pilot katapultował się i wylądował na spadochronie. Uniknął niewoli i nawiązał kontakt z oddziałem Gwardii Narodowej.

Wcześniej separatyści informowali o zestrzeleniu wczoraj aż czterech Su-25, które atakowały ich pozycje. Dwa z nich miały zostać trafione nad wioską Nowokatierinowka w rejonie starobieszewskim, a dwa kolejne nad Woikowem i Miereżkami w rejonie ambrosiewskim. Władze w Kijowie potwierdziły tylko jedno zestrzelenie (Kolejny zestrzelony ukraiński Su-25, 2014-08-21; Kolejny zestrzelony ukraiński Su-25, 2014-07-17; Su-25 zestrzelony na wschodzie Ukrainy?, 2014-07-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra