Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A320 dla Nepal Airlines

Lotnictwo cywilne, 09 lutego 2015

Narodowy przewoźnik Nepalu odebrał pierwszego Airbusa A320.

Pierwszy A320, jaki trafił do Nepal Airlines Corporation / Zdjęcie: Airbus

Airbus przekazał Nepal Airlines Corporation pierwszy z dwóch zamówionych samolotów wąskokadłubowych A320 (Nepal Airlines wybierają Airbusy A320 , 2013-04-29). Ceremonia miała miejsce w zakładach w Hamburgu.

Po wylądowaniu w macierzystej bazie w Katmandu, nowy nabytek narodowego przewoźnika powitali przedstawiciele rządu Nepalu i towarzystwa. Lotnictwo jest naszym oknem na świat, a także umożliwia wspinaczom i podróżnikom zwiedzanie naszego pięknego kraju – powiedział Madan Kharel, dyrektor zarządzający Nepal Airlines Corporation. Siatka połączeń linii obejmuje 4 destynacje zagraniczne i 25 krajowych.

Samoloty dla nepalskich linii są przystosowane do przewozu 8 pasażerów w klasie biznes i 150 podróżnych w klasie ekonomicznej. Dodatkowym wyróżnikiem są Sharklety na końcach skrzydeł, zapewniające zmniejszenie zużycia paliwa o 4%.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.